• Arm Munchkin i Wiadro Diaper Hammer, Biały

  Ramię i wiadro pieluchy Hammer

  przez Munchkin używa zapachu eliminując moc sody, w połączeniu z opatentowanym samouszczelniający systemopatentowanym samouszczelniający system blokady zapachów od hotelu. Ampułko-wentylowane dozownik sody kropi sody każdym razem, gdy pokrywa jest zamknięta i stale absorbuje

  i eliminuje nieprzyjemne zapachy, nawet jeśli pojemnik nie jest w użyciu. Opatentowany samouszczelniający system automatycznie zamyka torby, gdy pokrywa jest zamknięta i utrzymuje ją zamknięte, gdy pokrywa jest ponownie otwarte.

  Jednorazowe torby do napełniania, z których każda może pomieścić do ortodoncja katowice 25

  pieluch, szczelnie zamknięte w przystawki i może być łatwo rzucona i zastąpione, bez cięcia i wiązania. Zawiera (1) wiadro i (3) torby do napełniania. Środki około 21 „wysokości x http://wtrawiepiszczy.com.pl/pit-y-przez-internet/ 11” głębokości i jest w pełni zmontowany.
  Amazon

  Sales Rank: # 134 w kolorze wyrobów dla niemowląt: Biały Marka: Model Munchkin: 10600 Data wydania: 2010-01-15 Ilość przedmiotów: 1 Wymiary:

  23.20 „hx

  12.20” wx 23.60 „l, funkcje www.oltre.pl Powered by zapach eliminuje sody oczyszczonej Opatentowane uszczelki uszczelnienia siebie systemu woreczku pokrywy zamyka Łatwy od początku do końca jedną ręką tylko przystawki, pieczęć i wrzucić torby do dysponowania Posiada 3 torby wkłady i jest w pełni opakowania na wino zmontowany

  Sorry, the comment form is closed at this time.